אודות שבע ברכות

מי משלם היום על אתרי הכרויות? הסוף לכרטיסים פיקטיביים ולסביבה לא צנועה ולא מפוקחת. שבע ברכות - הדרך הכשרה והאמיתית ביותר בדרך לחופה

המהפכה כבר יצאה לדרך!
 
שבע ברכות, אתר ההכרויות האיכותי מבית הידברות, צובר פופולריות הולכת וגוברת מיום ליום. האתר מציע את כל מה שיקצר את דרככם אל החופה, וכל זאת באופן פתוח, ללא תשלום וללא פרסומות מציקות. התנאי היחיד הוא הצהרה על שמירת נגיעה, על מנת שביחד נוודא שכולם כאן כדי להקים בית נאמן בישראל, מתוך קדושה וטהרה.
 
היתרונות של שבע ברכות:
 
- מנויים איכותיים שנרשמים רק באתר האיכותי ביותר.
 
- מאגר ענק של יותר מ-40,000 מנויים. חד משמעית: כאן אין כרטיסים פיקטיביים.
 
- ממשק מתקדם וחכם עם יכולת סינון וניווט נוחה ומתקדמת.
 
- שירות חינמי לחלוטין. אנחנו לא כאן כדי להתעשר, אלא כדי לחתן!
 
- האתר סגור החל משעת כניסת שבת ועד לצאת השבת.
 
 
 
 
שאלות נפוצות
 

אני לא שומר/ת נגיעה. האם אוכל להירשם לאתר?

היינו כמובן שמחים לעזור לכולם, אבל לא נוכל, כארגון תורני שהלכה היהודית נר לרגליו, לסייע ביצירת קשרים שנוגדים את תורת ישראל, ועלולים להוביל למצבים בעייתיים.

 

אני מעוניין להירשם עם גיל שונה מגילי האמיתי, האם הדבר אפשרי?

חד משמעית –בפרוש לא. משתמש שימלא בכרטיסו גיל שקרי (מסיבות שונות ומשונות), גם אם יש ברשותו תירוצים הלכתיים כביכול – גישתו לאתר תיחסם לאלתר.

 

אבל ניסיתי לפנות למישהי, והיא הפעילה הגבלת גילאים!

יש לכבד את הגבלת גילאים, ולא לנסות לעקוף זאת. כאמור, משתמש שיתגלה כי הוא פתח כרטיס כפול – כרטיסיו יחסמו לאלתר.

 

איך מחושבות הצפיות באתר?

לאחרונה שינינו את התצוגה, כך שכרטיסים מלאים יוצגו כבר בתצוגה המקדימה. לכן צפיות כאלה נחשבות כעת כצפיות, גם אם לא פתחת את הכרטיס על מנת לשלוח הודעה לנמענ/ת. זוהי התשובה לכל מי ששואל מדוע כמות הצפיות עלתה. אם מישהו חיפש מנויים בפרמטרים שלך, והופעת לו בגלילת תוצאות החיפוש - תקבל/י על כך התראה על צפייה חדשה. 

 

אני מעוניינ/ת להתלונן על אחד המשודכים באתר, עקב התנהגות שאינה הולמת. איך עושים זאת?

פשוט מאוד – יש לסמן בתוך כרטיס המנוי – חסום/דווח, לציין את סיבת החסימה. מכאן ואילך המנוי לא יוכל לפנות אליך שוב.

 

איך אתם דואגים לכך שלא ישלחו אליי לתיבת ההודעות הודעות בעלות תוכן לא ראוי?

כל ההודעות שבאתר עוברות דרך צוות הידברות, במידה ובחרתם להשתמש בשירות הסינון (הוא מסומן כברירת מחדל בעמוד עריכת הכרטיס). לכן מהבחינה הזו, אפשר להיות רגועים. אנו משתדלים לאשר כל הודעה תוך זמן קצר ביותר מרגע קבלתה.

 

תאחלו לנו מזל טוב – התחתנו דרך שבע ברכות! האם עלינו לשלם דמי שדכנות?

קודם כל, שיהיה במזל טוב! הודעות כאלה משמחות אותנו עד אין קץ. לגבי דמי שדכנות – איננו גובים כל תשלום. כמובן שנשמח אם תתרמו להידברות. על מנת לסייע ולהיות שותפים בשלל הפעילויות הברוכות החשובות של הארגון, אך אנו לא מתנים את הענקת השרות בתמורה כספית.

 

הבהרה

אתר שבע ברכות שומר לעצמו את הזכות לנהל כרטיסי מנויים כראות עיניו, וכן לבדוק תכתובות עוד טרם העברתן, על מנת לסנן מטרידנים או טיפוסים שאינם מתאימים לרוח האתר. מנוי שימסור פרטים לא נכונים ו/או שיתברר כי אינו שומר נגיעה ו/או מעוניין בקשר שלא למטרת נישואין ו/או יבצע פניות למנויים בפערי גילאים גדולים מדי באופן שייראה כהטרדה (10 שנים ומעלה), כרטיסו ייחסם ללא התראה מוקדמת. מנוי שאינו מעוניין לעמוד בכללים הנ"ל, מתבקש שלא להירשם לאתר. בזמן ההרשמה, המנוי/ה מביע הסכמה לכל האמור לעיל ולהלן.

מנויי שבע ברכות נכנסים לרשימת התפוצה של ניוזלטר הידברות באופן אוטומטי, וכן להודעות פרסומיות בסמס. ניתן להסיר את כתובתכם ו/או מס' הטלפון בכל שלב ובאופן מיידי, ע"י לחיצה על כפתור הסר המופיע בתחתית כל ניוזלטר/סמס.

קראו עכשיו בהידברות - ברכת המזון